Felklova 2006, Roztoky u Prahy 252 63
+420 773 501 844
zasklimeto@seznam.cz

Bezrámový zasklívací system STANDARD s výhybkou

Bezrámový zasklívací system STANDARD s výhybkou

Zasklívací systém Standard

Nejrozšířenější sytém v ČR. Jedná se o bezrámový zasklívací systém s horní výhybkou u stropu pro zasklívání balkonu a lodžií. Systém je řešený jako zavěšený s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí, posunou k ostění a následně zajistí. Stahování – otvírání skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou zároveň.

Bezrámový zasklívací systém KLIMA bez výhybky

Systém KLIMA nemá pomocný vodící oblouk (výhybku) u stropu pro vedení skel, manipulace se skly je tím velice snadná, jelikož skla se po odsunutí do krajní polohy pouze otočí na bok lodžie/balkonu. Systém je řešený jako zavěšený s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se otočí k ostění a následně zajistí. Stahování – otvírání skel je možno vytvořit na libovolné straně, popřípadě na obou zároveň.

Zasklívací systém Klima

Bezrámový zasklívací systém KLIMA II

Zasklívací systém Klima II

System je tvořen 8mm bezpečnostními kalenými skly, má masivnější konstrukci a odpružená kolečka pro vyšší únosnost s možností zasklení do 3 metrů. Stejně jako u jeho předchůdce, systemu Klima, nemá pomocný vodící oblouk u stropu pro snadnou manipulaci se skly. Zasklívací system klima II. je vhodné pro kulaté, rohové, rovné balkony/lodžie a velkých ploch u zimních zahrad.

Bezrámový posuvný systém ESG

Systém je tvořen 6mm tvrzenými skly, spodní a horní vodící kolejnicí a skla se posouvají za sebe. Systém je možné mít od zábradlí ke stopu nebo od podlahy ke stropu. Vhodný pro zasklení teras, lodžií a zimních zahrad. Mezi jednotlivými křídly i po jejich obvodu je osazeno kartáčové těsnění pro dokonalou ochranu před povětrnostními vlivy. Skla se při otevírání posouvají a skládají se za sebe.

Posuvný zasklívací systém ESG

Bezrámový zasklívací system PERGOLA

Zasklívací systém Pergola

Bezrámový zasklívací system pergola je tvořen 8mm kaleným sklem bez spodní vodící kolejnice který je vhodný především k zasklívání pergol, zimních zahrad a vnitřních příček. System je řešený jako posuvný s možností pohybu jednotlivých skleněných dílců do stran, kde se jednoduchým způsobem otočí a skládají k ostění.